O Nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku międzynarodowym od 2013. Zajmujemy się profesjonalną organizacją wypraw motocyklowych oraz transportem motocykli.

Będąc pasjonatami wypraw, zwiedziliśmy wiele urokliwych zakątków Europy od koła podbiegunowego po Gibraltar, a turystyka motocyklowa stała się naszym sposobem na życie. Pragniemy zaoferować Tobie ciekawe wyprawy motocyklowe w komfortowych warunkach. Mając na względzie Twoją wygodę, zajmujemy się bezpiecznym transportem motocykli z Twojego miejsca zamieszkania do punktu rozpoczęcia wyprawy i z powrotem. Powierzone nam motocykle są transportowane w specjalnie przygotowanych samochodach oraz przyczepach, a cały transport jest w pełni ubezpieczony.

Firma Mototurist  legitymuje się zezwoleniem na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego oraz licencją międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy. 


Nasza oferta

W zależności od Twoich oczekiwań, nasza oferta obejmuje w ramach każdej organizowanej przez nas wyprawy trzy pakiety.


Pakiet pierwszy - SAM DOJADĘ

W skład pakietu wchodzi udział w wyprawie motocyklowej, noclegi na trasie przejazdu, opieka pilota, ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW.  Przy min. 8 motocyklach przez cały okres trwania wyprawy towarzyszy nam samochód serwisowy  przewożący wszystkie bagaże. Każdy z uczestników otrzymuje mapę regionu w którym odbywa się wycieczka oraz zestaw gadżetów reklamowych.


Pakiet drugi - NA SWOIM

W skład pakietu wchodzi transport motocykla i bagażu z miejsca wskazanego przez uczestnika do miejsca rozpoczęcia imprezy i z powrotem, udział w wyprawie na własnym motocyklu, noclegi na trasie przejazdu, opieka pilota, ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW.  Przy min. 8 motocyklach przez cały okres trwania wyprawy towarzyszy nam samochód serwisowy  przewożący wszystkie bagaże. Każdy z uczestników otrzymuje mapę regionu w którym odbywa się wycieczka oraz zestaw gadżetów reklamowych.


Pakiet trzeci - POŻYCZAM

W skład pakietu wchodzi udział w wyprawie na motocyklu udostępnionym przez organizatora w miejscu rozpoczęcia imprezy, noclegi na trasie przejazdu, opieka pilota, ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW.  Przy min. 8 motocyklach przez cały okres trwania wyprawy towarzyszy nam samochód serwisowy  przewożący wszystkie bagaże. Każdy z uczestników otrzymuje mapę regionu w którym odbywa się wycieczka oraz zestaw gadżetów reklamowych.


Jak działamy?

Do siedmiu dni przed planowanym rozpoczęciem wyprawy odbierzemy od Ciebie motocykl oraz bagaże. Ty bezpośrednio przed rozpoczęciem wyprawy dolecisz samolotem na miejsce, a my odbierzemy Cię z lotniska i zorganizujemy transfer do hotelu, gdzie czekać będzie Twój lub wypożyczony motocykl wraz z całym ekwipunkiem. W zależności od wykupionego pakietu, Twoja przygoda rozpocznie się stąd indywidualnie albo w grupie pod opieką doświadczonego pilota.


Uczestnicy jadący pod opieką pilota otrzymają mapę regionu wraz z zaproponowaną przez nas, ciekawą trasą, rozplanowaną na cały okres wyprawy. Na koniec każdego dnia podróży na uczestników czekają zarezerwowane miejsca noclegowe w hotelu bądź na polu campingowym. Pragnący jeździć indywidualnie mogą oddzielić się od grupy na jeden lub więcej dni wyprawy.

Niezależnie od wybranego pakietu, po zakończeniu wycieczki pozostawiasz  motocykl pod naszą opieką, a my organizujemy dla Ciebie transfer na lotnisko. Motocykl wróci do Ciebie w ciągu tygodnia po zakończeniu wyprawy.


Nieważne czy Twoja przygoda z motocyklem dopiero się rozpoczyna, czy jesteś już wieloletnimi turystą motocyklowym, jeździsz w pojedynkę lub z osobą towarzyszącą- wyprawa z nami dostarczy Tobie wielu nowych doświadczeń, niezapomnianych wrażeń oraz umożliwi nawiązanie nowych znajomości. Trasę wyprawy i stopień trudności zawsze dopasowujemy do umiejętności i doświadczenia uczestników.

Zorganizowaliśmy wiele wypraw motocyklowych i mamy w tej dziedzinie szerokie doświadczenie. Nasi klienci stają się naszymi przyjaciółmi, darzą nas zaufaniem i chętnie decydują się na kolejne wyprawy z Mototurist. Pozytywne opinie uczestników wypraw mówią same za siebie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.


Zapraszamy również do korzystania z naszego transportu motocykli.

Oferujemy regularny transport motocykli do i z magazynów w Hiszpanii i we Włoszech gdzie dowieziemy Twój motocykl i będzie on tam na Ciebie czekał. Po zakończonej wyprawie możesz pozostawić motocykl w dowolnej bazie, a my przywieziemy go najbliższym transportem do Polski. 

Dodatkowo możesz skorzystać z samego transportu motocykla w terminie i do miejsca gdzie odbywają się nasze wyprawy. 

Dla grup zorganizowanych oferujemy profesjonalny transport motocykli i bagaży w dowolne miejsce Europy.


ZAPRASZAMY NA NASZE WYCIECZKI MOTOCYKLOWE! 

Z nami przeżyjesz niezapomnianą przygodę! Zapoznaj się z naszą tegoroczną  ofertą.